Doprava zdarma

Grily Barbecook

Robustní provedení s důrazem na funkčnost a v neposlední řadě perfektní design - to je belgický výrobce grilů Barbecook. Jejich nabídka zahrnuje jak klasické grily na uhlí, tak i nejmodernější plynové varianty. Grily i příslušenství od společnosti Barbecook vynikají spojením vysoké kvality a moderního provedení.

Barbecook se specializuje na kvalitní materiály (výrobce je původně specialistou na výrobu kovu) a maximální funkčnost – proto komínový systém u většiny grilů. 

Barbecook se liší od ostatních grilů tím, že vše je maximálně funkční.

 

Nabídka grilů Barbecook

 

Přednosti grilů Barbecook

Systém QuickStart® pro snadné a rychlé zažehnutí

U grilů na dřevěné uhlí je to dáno především dvěma systémy. QuickStart® Vám zajistí snadné rozdělání ohně, které je tou nejméně zábavnou částí celého grilování. Stačí vložit pár novinových listů do komínu, nasypat brikety na ohniště a zespodu zapálit. Do pěti minut je ohniště plně žhavých briket a můžete zakládat steaky, burgery, zeleninu…

 

Systém QuickStop®

QuickStop® je potom bezpečnostní mechanizmus, který gril zároveň stabilizuje celý gril a výrazně snižuje prašnost díky zachytávání popela. V neposlední řadě tento systém zachytává létající popel, který jinak často končí právě na Vašem jídle. Více na našem videu.

 

Kde jiní končí, Barbecook začíná

Barbecook se však neomezuje pouze na tradiční grily na dřevěné uhlí a grily na plyn. Naopak. Nabídka Barbecooku zahrnuje také domácí udírny, designové grily, tábořiště, grily bowl a bohaté příslušenství, s nímž grilování nabere úplně jiný zážitek.

logo Barbecook

 

Příslušenství ke grilům Barbecook

Grilovací příslušenství je stejně jako grily vyrobeno s důrazem na funkčnost a trvanlivost jednotlivých produktů. Grilovací pomůcky lze snadno omývat i v myčce na nádobí a díky nerezovému provedení jsou prakticky nezničitelné. Varianty s nerezovým i dřevěným úchopem jsou designovány tak, aby Vám padly do rukou a příprava pokrmů díky nim probíhala maximálně pohodlně.